Ania's things

wtorek, 25 marca 2014

Książkowe must have sezonu

Jeśli lubicie czytać i od czasu do czasu znajdujecie na to czas w codziennej bieganinie, to chciałabym się
z Wami podzielić pozycjami książkowymi, które zalegają u mnie z przeczytaniem, ale mam się zamiar za nie wkrótce zabrać ! :)

1. 

 Od kiedy obejrzałam film "Mój tydzień z Marilyn", który moim zdaniem do najlepszej produkcji nie należał, chciałam dowiedzieć się więcej o głównej postaci. Myślę, że ta książka może zaskoczyć
i jednocześnie zaciekawić. 

2.

Bridget Jones ! Ukochana bohaterka wielu kobiet, w trzeciej części, wreszcie po polsku. 

3. 

"Kurs szczęścia" pochodzi z serii książek Beaty Pawlikowskiej. Osobiście uwielbiam samą autorkę, co jeszcze bardziej zachęca mnie do przeczytania tej pozycji. Może nawet skuszę się na wszystkie części.

4. 


"Dziedzictwo" oraz "Zagrożeni" to kolejno druga i trzecia część książki "Wybrani". Wielu mówi, że jest to saga dla nastolatek, kojarzona ze "Zmierzchem" lub tego typu opowieściami. Mimo tych opinii, mnie bardzo przypadła do gustu. Jak na razie jestem po pierwszym tomie, ale już ma ochotę przeczytać kolejne. Lekka, tajemnicza i wciągająca, jak najbardziej polecam ! 


A Wy macie jakie dobre książki, które polecacie ? Komentujcie i dzielcie się ! ;)

*wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony http://lubimyczytac.pl/

2 komentarze:

  1. ja polecam zdecydowanie całą serię martyny wojciechowskiej i jej 'kobietę na krańcu świata'

    OdpowiedzUsuń
  2. prawdopodobnie byłabym w stanie polecić kilka pozycji i miałam je w głowie do momentu, póki nie przeczytałam 'A Wy macie jakie dobre książki, które polecacie?'.
    więc nie pozostaje nic, prócz czekać na kolejny post z tej serii, dowiedzieć się czegoś ciekawego i jednocześnie przypomnieć sobie odpowiedź na zadane pytanie. :)

    OdpowiedzUsuń