Ania's things

środa, 19 marca 2014

Instagram . Strata czasu czy zabawa ?

Instagram - co to jest ? Przypuszczam, że dziś nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jednak tak dla formalności jest to serwis społecznościowy, gdzie może zamieszczać swoje zdjęcia z życia codziennego. To taka definicja 
w skrócie. Niektórzy pozostają przy krytyce tego portalu. Uważają, że wrzucanie zdjęć codziennego obiadu, z wyjścia do restauracji czy innych przyjemności to bzdura, bo przecież nikogo nie obchodzi co, kto w danym momencie robi. Ja jednak jestem pozytywnie nastawiona. Wrzucanie takich fotek, to pewien sposób oderwania się od codzienności, oraz frajda. Możemy fotografować co tylko chcemy, używając przy tym swojej wyobraźni i talentu. Nieważne, czy kogoś to obchodzi czy nie, jest wiele ludzi, którzy dzielą się ze sobą takimi zdjęciami i podzielają taką zabawę. Dlatego dziś w tym temacie, wstawiam dla Was popularny instagramowy mix moich foci. Miłego oglądania ! :)


Sałatka Hawajska z Salad Story, którą polecam wszystkim !
Koktajl truskawkowy - Grycan. Pyszna bomba witaminowa na wiosnę !

Tzw. OOTD - Outfit of the day
Wieczorna prasówka :)

Małe kosmetyczne przyjemności 

Widok z okna w moim rodzinnym domu, deszczowy dzień

Piękne czerwone róże od mojej miłości 

Gorąca czekolada z przyjaciółką na pochmurny dzień, zawsze smakuje najlepiej !

Trochę motywacji do zmiany kondycji 

Myślę, że Instagram może się stać pewnym rodzajem dziennika, gdzie wrzucamy miłe chwile i inne drobiazgi z naszego życia. A Wy macie swoje konta w tym serwisie ? 
Zapraszam do śledzenia mojego profilu: http://instagram.com/amwsklar